Uszkodzili siedem samochodów

REKLAMA

Siedem samochodów uszkodziło trzech sprawców, którzy biegali po karoseriach. Łączna suma strat to ponad 5 tys. złotych.

REKLAMA

Mówi podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży.

Wandale są mieszkańcami Łomży w wieku 19, 20 i 29 lat. Wszyscy byli pijani. Odpowiedzą za uszkodzenie 7 samochodów. Nie wszyscy sprawcy przyznali się do zarzucanych im czynów. Wyjaśnienia złożą przed prokuratorem, a za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT