Spotkanie z Joanną Filipowicz

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na otwarcie wystawy Joanny Filipowicz pt. 'Fotograficzny garnek”. Wieczór w Arce odbędzie się w czytelni 20 czerwca. Joanna Filipowicz – urodziła się i wychowała w Warszawie. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w 1983 r. przyjechała wraz z mężem do Ostrołęki.

REKLAMA

Mówiła Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Wystawa jest prezentowana w ramach cyklu spotkań, podczas których biblioteka przedstawia pasje twórcze mieszańców miasta i powiatu.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT