Motylki wystawią swoje prace

REKLAMA

Warsztat Terapii Zajęciowej 'Motylki” zaprasza 20 czerwca na wystawę prac uczestników zajęć. Spotkanie zaplanowano w budynku przy ul. Mazowieckiej 2 w Ostrołęce w godzinach od 12 do 14.

REKLAMA

Ekspozycja przedstawi wyjątkowe rękodzieła w atrakcyjnych cenach. Podczas wystawy będzie można zakupić: zabawne koszulki, fartuszki i poduszki z nadrukiem, obrazy, pudełka wykonane techniką decoupage, gipsowe świeczniki, kompozycje kwiatowe, rowerki i taczki z wikliny oraz  wiele innych ciekawych przedmiotów.

Polecamy również profil 'Motylków” na facebooku www.facebook.com/OsonWtzMotylki

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT