Uroczyste otwarcie boiska w gimnazjum w Rzekuniu

REKLAMA

W Rzekuniu uroczyście otwarto boisko wielofunkcyjne.

REKLAMA

Uczniowie przygotowali wiele atrakcji sportowych. Popisywali się sprawnością, umiejętnościami indywidualnymi i zespołowymi.

Pierwsza część prezentacji odbyła się w hali sportowej, następnie uczestnicy przeszli na boisko. Tam nastąpiło przecięcie wstęgi i   uroczyste otwarcie.

Młodzież rozegrała mecze rugby, koszykówki, piłki nożnej i ręcznej.

fot. rzekun.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT