Przekroczyli prędkość o 95 i 64 km/h w obszarze zabudowanym

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci wydziału ruchu drogowego w związku ze znowelizowanymi przepisami zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.

REKLAMA

Działania ,,Pirat Stop’ ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym ostrołęccy funkcjonariusze prowadzili od piątku.  

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański.

 

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT