Policjanci po służbie udaremnili jazdę nietrzeźwym kierującym

REKLAMA

Policjanci po służbie udaremnili jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym, którzy poruszali się drogą krajową i wojewódzką w czasie minionego weekendu. Jeden z nich posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2016 roku.

REKLAMA

Pierwszy z mężczyzn został zauważony przez funkcjonariusza w sobotę po godzinie 15 na trasie Ostrołęka – Zamość.

Drugi z mężczyzn w niedzielę jechał na rowerze na trasie krajowej K-53.

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański.

Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT