Atakujący SPS Volley Ostrołęka przedłużył kontrakt

REKLAMA

Sezon 2014/2015 nie był udany dla Pawła Pędzicha. Na początku skomplikowana kontuzja ręki, która wyeliminowała go z gry na kilka miesięcy. Po powrocie do treningów siatkarz wrócił do szpitala, by poddać się skomplikowanej operacji. Obecnie Paweł powraca do dawnej świetności. Jego poczynania będziemy mogli śledzić już w najbliższym sezonie, gdyż zawodnik właśnie podpisał roczny kontrakt z klubem. Gratulujemy!

REKLAMA

Więcej na temat drużyny przeczytasz na: www.volley.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT