Piotr Piasek najlepszy podczas Zawodów Kawaleryjskich

REKLAMA

Zawody Kawaleryjskie odbyły się w miniony weekend na błoniach nad Narwią. Ich organizatorem było Stowarzyszenie Sympatyków 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce.

REKLAMA

Uczestnicy zmierzyli się w kilku konkurencjach. Był pokaz lancy, szabli oraz skoki przez przeszkody. Najlepszy okazał się Piotr Piasek, prezentujący się na koniu Kasztelan. W sumie w konkursie sprawności kawaleryjskiej wzięło udział 21 jeźdźców. Imprezę uatrakcyjniła defilada ulicami miasta oraz występ zespołu Droga na Ostrołękę.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT