Ukradli biżuterię, zostali zatrzymani

REKLAMA

Makowscy kryminalni zatrzymali dwóch złodziei, którzy ukradli 58-letniej mieszkance złotą biżuterię o wartości około 7,5 tysiąca złotych. Podejrzewała ona, że sprawcami mogą być mężczyźni, ktorzy dzień wcześniej   prowadzili remont w jej domu.

REKLAMA

Poinformowała sierżant sztabowy Monika Winnik z makowskiej polciji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT