Drugi Świat Marka – wystawa w OCK

REKLAMA

Fotografie wykonane przez Marka Sygułę zaprezentowano na wystawie 'Drugi Świat Marka”. Jej wernisaż odbył się w piątek 13 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury. Ekspozycja przedstawia prace głównie inspirowane terenami nadbiebrzańskimi.

REKLAMA

Fotografie ostrołęczanina to głównie zwierzęta. Zachwycają niezwykłością ujęć i prostotą przekazu.

Przypominamy, że Marek Syguła jest również autorem dwóch powieści, których akcja toczy się nad Biebrzą: 'Biebrzański kłusownik” i 'Jestem ze wsi” – ilustrowanych jego zdjęciami.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT