Policyjny pościg za mieszkańcem gminy Kadzidło

REKLAMA

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się wczoraj (15 maja). Policjanci z Pisza i Ostrołęki prowadzili pościg za pijanym kierowcą vw golfa. Mężczyzna kilka razy staranował radiowóz i próbował rozjechać policjanta. Po dachowaniu usiłował uciekać pieszo.

REKLAMA

30-letni mieszkaniec gminy Kadzidło miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Ponadto miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mówiła aspirant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT