Uczniowie zaprezentowali swoje talenty (zdjęcia)

REKLAMA

Wczoraj wieczorem (27 lutego) w Państwowej Szkole Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce odbył się kolejny koncert z cyklu 'PSM swojemu miastu”. Była to okazja do zaprezentowania zespołów działających w placówce. Mówi prowadzący spotkanie  Kamil Fluks.

REKLAMA

W programie znalazły się utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. Młodzi artyści z pasją i zaangażowaniem wprowadzali widownię w świat dźwięków.

Koncert był też niecodzienną okazją do wysłuchania kwartetu waltorniowego.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT