Ostatni moment na złożenie deklaracji w sprawie nowego systemu zagospodarowania odpwdami

REKLAMA

Przypominamy, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta jeszcze tylko dziś można składać deklaracje w sprawie nowego systemu zagospodarowania odpadów.

REKLAMA

Prawidłowo wypełniona deklaracja zawiera informacje między innymi o tym, czy będziemy segregować śmieci, jakiej wielkości pojemnik potrzebujemy i jak często chcemy, aby firma odbierała od nas odpady.

Jak wyjaśnia Wojciech Dorobiński rzecznik Urzędu Miasta w Ostrołęce, do właściciela nieruchomości należy obowiązek zaopatrzenia się w odpowiednie kontenery, bądź też worki zastępcze.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT