Starostwo składa wniosek o dofinansowanie do Ministerstwa Transportu

REKLAMA

Dziś Starostwo Powiatowe w Ostrołęce złoży wniosek o przebudowę mostów w Sulu i Baranowie, a także dróg dojazdowych prowadzących do tych mostów.

REKLAMA

Projekt opiewa na kwotę ponad 7 milionów, starostowo wnioskuje do Ministerstwa Transportu o dofinansowanie w wysokości 3 mln 600 tys. zł.

Partnerami w projekcie będą Gminy Łyse, Baranowo i Lelis powiedział Stanisław Kubeł starosta ostrołęcki.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT