Turniej piłki siatkowej chłopców

REKLAMA

Akademia Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia działająca przy Miejskim Zarządzie Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce organizuje 19 stycznia turniej zespołów czterosobowych w piłce siatkowej chłopców pod patronatem Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

REKLAMA

Turniej odbędzie się w Gimnazjum Nr 1 przy ul. Hallera 12. Początek godz. 10.00.

W imprezie udział wezmą drużyny reprezentujące najsilniejsze kluby z całego Mazowsza, między innymi: Metro Warszawa, MOS Wola Warszawa, Czarni Radom oraz gospodarze – zespoły Akademii Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT