Karta Wielkiej Rodziny

REKLAMA

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce przypomina, iż posiada Karty Wielkiej Rodziny, które umożliwiają korzystanie z wielu ulg.

REKLAMA

Karta Wielkiej Rodziny to inicjatywa polegająca na ułatwieniu rodzinom wielodzietnym dostępu do różnych sfer życia w mieście. Rodziny, które posiadają troje lub więcej dzieci, mogą korzystać ze zniżek za usługi świadczone przez niektóre miejskie spółki. Karta umożliwia korzystanie między innymi z bezpłatnych przejazdów MZK, 50 % zniżek na bilety kinowe, udostępnienie kortów tenisowych i wypożyczenie łyżew, czy opłat za żłobek. Ulgi przysługują niezależnie od dochodu rodziny, nie wymagane są zaświadczenia.

Karty wydaje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT