Ponad 100 prac wpłynęło do IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego pt. ”A ja tak to widzę …” organizowanego przez Gimnazjum Publiczne w Kadzidle

REKLAMA

Przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, dla tych którzy chcieli pokazać ciekawe miejsce, krajobraz, ludzi, coś niezwykłego, a może coś zupełnie zwykłego, inny wymiar rzeczy codziennych.

REKLAMA

Mówi Michał Bogdański, koordynator konkursu. Dla najlepszych przygotowane są nagrody – aparaty fotograficzne, albumy i książki dotyczące technik fotografowania.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT