REKLAMA
W sobotę, 27 czerwca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce odbędzie się pierwszy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2015. Drużyny będą walczyły o Puchar posła RP Marcina Grabowskiego.
Zapraszał poseł Grabowski.

