Dyskusyjny Klub Książki zaprasza 26 czerwca

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza 26 czerwca na 111. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki do Czytelni Głównej przy ul. Głowackiego 42. Tym razem uczestnicy porozmawiają o książce Benjamina Labatut, 'Straszliwa zieleń”.

Mówi dyrektor MBP, Katarzyna Kossakowska.

REKLAMA

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.15.

Organizowane jest we współpracy z Kołem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich – Oddział w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT