Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza 26 czerwca na 111. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki do Czytelni Głównej przy ul. Głowackiego 42. Tym razem uczestnicy porozmawiają o książce Benjamina Labatut, 'Straszliwa zieleń”.
Mówi dyrektor MBP, Katarzyna Kossakowska.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.15.
Organizowane jest we współpracy z Kołem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich – Oddział w Ostrołęce.


