REKLAMA
Gośćmi Radia OKO byli Aleksandra Szymańska i Kacper Mikołajczyk z Zespołu Tańca Ludowego Ostrołęka im. Jerzego Białobrzewskiego, którzy opowiedzieli o zespole, zachęcali do zapisywania się i zaprosili na festiwal, który odbędzie się w najbliższy weekend w Ostrołęce.

