Tancerze Środowiskowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Tańca Towarzyskiego Atria z Ostrołęki wygrali III Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Muza 2011

REKLAMA

Zawody odbyły się 24 września w Olsztynie. Łukasz Załęski – Patrycja Mierzejewska wywalczyli I miejsce w kat. wiekowej 12-13 lat klasa taneczna E. Trenerem pary jest Katarzyna Orlicka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT