27 września do Ostrołęki zawitał jeden z tzw. Tuskobusów

REKLAMA

Na spotkanie z mieszkańcami Ostrołęki i regionu przygotowali się działacze Platformy Obywatelskiej. Jego głównym pasażerem jest poseł na Sejm RP Andrzej Kania.

REKLAMA

Idea ma również na celu uświadomienie Polakom, że nasz kraj jest dobrze zarządzany i dobrze postrzegany w Europie i świecie.

W Ostrołęce Tyskobus czekał na ostrołęczan na ul. Targowej. Wśród zainteresowanych nie zabrakło osób negatywnie nastawionych do obecnego rządu.

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}tuskobus{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT