Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce prowadzi konkurs na logo szkolnego Ośrodka Kariery

REKLAMA

Inicjatywa kierowana jest do uczniów placówki.

REKLAMA

Szkolny Ośrodek Kariery to miejsce, gdzie młodzież zdobywa wiedzę o sobie i nabywa umiejętności odnalezienia swojego miejsca w życiu zawodowym. Mówi dyrektor Grzegorz Żebrowski.

Konkurs polega na opracowanie symbolu graficznego Szkolnego Ośrodka Kariery utożsamianego z Zespołem Szkół Zawodowych nr 2.  Po zatwierdzeniu przez Komisję najlepszego projektu będzie ono służyć jako oficjalny znak Szkolnego Ośrodka Kariery.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT