’Szóstka” świętuje

REKLAMA

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostrołęce obchodzi święto patrona. Uroczystość połaczoną z obchodami święta odzyskania przez Polskę niepodległości zaplanowano w dniu 13 listopada o godz. 10.

REKLAMA

Placówka imię Orła Białego przyjęła w 2009 roku. Decyzję o wyborze patrona podęli uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Tego samego dnia o godz. 17 odbędzie się Ślubowanie Pierwszoklasistów. Szkoła zaprasza również 14 listopada
o godzinie 9.30 na Dzień Otwarty dla Przedszkoli.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT