Sami się narażają – STRAŻ POŻARNA PRZESTRZEGA

REKLAMA

Niekontrolowane zapalenie sadzy to jedno z głównych zagrożeń życia, na jakie nierzadko narażają się mieszkańcy domów jednorodzinnych. W okresie jesienno-zimowym wiele osób pozbywa się śmieci paląc je w piecach. O niebezpieczeństwie jakie się z tym wiąże mówi Jarosław Wilga, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

REKLAMA

Metoda ta nie pomaga zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, ma niekorzystny wpływ również na nasze zdrowie i środowisko.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT