Sendlerowa i Harcerze patronami miejskich ulic

REKLAMA

W Ostrołęce powstaną dwie nowe ulice: Ireny Sendlerowej i Ostrołęckich Harcerzy. Radni jednogłośnie przyjęli propozycje – informuje Dariusz Maciak przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki. 

REKLAMA

Ulica Ireny Sendlerowej znajdzie się na osiedlu Pomian, nieopodal ulicy Goworowskiej, a  Ostrołęckich Harcerzy na osiedlu Centrum obok ulic Bohaterów Warszawy i Chryzantemowej.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT