Spotkanie dla seniorów z folklorem i historią zorganizowali w dniach 24 – 25 września pracownicy Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce

REKLAMA

Tym samym włączyli się w Ogólnopolskie Dni Seniora.

REKLAMA

Na kilkugodzinne spotkania złożyły się warsztaty tańca i rękodzieła ludowego, zwiedzanie wystaw oraz prelekcje dotyczące m.in. 'Bitwy pod Ostrołęką 1831 roku” oraz Fortów Bema.

Mówiła Anna Romejko z Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT