Ponad 30 litrów krwi zebrano podczas sobotniej akcji Kropla Krwi Ocean Życia (zdjęcia)

REKLAMA

Przedsięwzięcie w Ostrołęce zostało zorganizowane po raz czwarty.

REKLAMA

Inicjatywę podjął Harcerski Klub Ratowniczy 'Ostrołęka” działający przy Chorągwi Mazowieckiej ZHP, Hufcu Ostrołęka wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, Oddział w Ostrołęce i fundacją DKMS Polska.

Mówił Bartłomiej Domian, jeden z organizatorów przedsięwzięcia.

Podczas tegorocznej akcji  30 osób zarejestrowało się również jako potencjalni dawcy szpiku.

Patronat nad przedsiewzieciem objął Prezydent Miasta  Janusz Kotowski oraz Rada Miasta Ostrołęki.


foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}krew_kropla{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT