V Targi Ekologiczne odbyły się 25 września w Ostrołęce. Po raz kolejny cieszyły się dużym zainteresowaniem ostrołęczan (zdjęcia)

REKLAMA


Mieszkańcy miasta mogli zapoznać się z ofertami  gospodarstw ekologicznych i agroturystycznych.

Ponadto organizatorzy zadbali o fachowe porady  w zakresie ekologii, ochrony środowiska w gospodarstwach rolnych, technologii produkcji rolnej. O specyfice eko-produkcji mówi Wiesław Szczubełek, dyrektor ostrołęckiego Oddziału Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

REKLAMA

Jedzmy żywnosć ekologiczną – zachęca Andrzej Kania, poseł na Sejm  RP.

Organizatorami Targów byli: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział Ostrołęka, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT