Ratusz zaprasza na konsultacje

REKLAMA

W ramach prac nad Programem Rewitalizacji dla Miasta Ostrołęki, prezydent Janusz Kotowski zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się dnia 1 lipca w siedzibie Urzędu przy placu Bema 1 – sala nr 9.

REKLAMA

Zainteresowani będą mieli okazję opowiedzieć o swoich pomysłach i potrzebach, a także wysłuchać ekspertów.
Szczegółowy harmonogram przyjęć jednostek organizacyjny, organizacji pozarządowych, radych miejskich i osiedlowych, przedsiębiorców i mieszkańców miasta dostępny jest na stronie ratusza i www.radiooko.

Godziny spotkań:
– 8.30 – 10.00 – JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
– 10.30 – 12.00 – ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
– 12.30 – 14.00 – RADNI MIASTA OSTROŁĘKI ORAZ PRZEWODNICZĄCY RAD OSIEDLI
– 14.30 – 16.00 – PRZEDSIĘBIORCY
– 16.30 – 18.00 – MIESZKAŃCY MIASTA OSTROŁĘKI

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT