Ostrołęckie spotkanie Klubu Obywatelskiego

REKLAMA

Spotkanie inauguracyjne Klubu Obywatelskiego odbędzie się 23 czerwca w ostrołęckiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego (ul Piłsudskiego 38). Gościem będzie dziennikarz Grzegorz Miecugow.

REKLAMA

Działaczom Klubu Obywatelskiego  przyświeca idea społeczeństwa obywatelskiego oparta na dialogu. Mają one powstać w każdym powiecie, by  tworzyć miejsca obywatelskiej debaty o Polsce, o obecnych problemach i o przyszłości kraju. To możliwość do rozmów z ekspertami, autorytetami oraz liderami opinii.

Spotkanie w Ostrołęce rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT