Ratusz przygotuje szkolenie z obsługi defibrylatorów

REKLAMA

Pięć nowoczesnych defibrylatorów do ratowania życia będzie zamontowanych na terenie Ostrołęki. Ratusz zapowiada również szkolenie on-line z obsługi sprzętu, tak, by mieszkańcy mogli z niego w razie potrzeby skorzystać.

REKLAMA

Nowe urządzenia zostaną zamontowane w budynku Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 45, w Szkole Podstawowej nr 6  przy ul. Sienkiewicza 15, Szkole Podstawowej nr 10  przy ul. Ks. F. Blachnickiego 16 oraz w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. R. Traugutta 1.

W wyborze lokalizacji pomogli mieszkańcy miasta.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT