Brandenburgia wspiera mazowieckie szpitale w walce z COVID-19

REKLAMA

Pulsoksymetry, urządzenia do wentylacji nieinwazyjnej oraz 30 tys. litrów płynu do dezynfekcji rąk to tylko część pomocy, jaka trafi do mazowieckich szpitali w postaci darowizny władz niemieckiego landu. To odpowiedź na apel marszałka Adama Struzika o wsparcie w walce z pandemią. Sprzęt oraz środki ochrony osobistej są już w kraju. Ich wartość to ponad 1,3 mln zł.  
 

REKLAMA

W listopadzie Niemcy zaproponowali Polsce wsparcie w walce z COVID-19. Skorzystały z niego również samorządy Wielkopolski i Lubuski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT