UWAGA NA OSZUSTÓW

REKLAMA

81-letnia mieszkanka Ostrołęki padła ofiarą oszustki Straciła znaczną kwotę pieniędzy.

REKLAMA

We wtorek do staruszki zadzwoniła kobieta i przedstawiła się za jej synową. Poprosiła o przekazanie pieniędzy na pilną operację córki. Kobieta przekazała oszustce kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą ostrołęccy policjanci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT