Ponad 20 razy interweniowali policjanci w powiecie ostrołęckim podczas minionej doby

REKLAMA


Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 12 dowodów rejestracyjnych. Na drogach doszło do 5 zdarzeń. Dwa z nich miały miejsce na rondzie księcia Siemowita w Ostrołęce. Pierwsze z udziałem samochodu ciężarowego man i samochodu osobowego subaru, a drugie z udziałem motocyklisty, który stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się. Mężczyzna trafił do szpitala.

Mówiła Bożena Piersa z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT