Galeria Ostrołęka zaprasza 18 sierpnia na wernisaż wystawy malarstwa Kamili Korotowicz

REKLAMA

Artystka pochodzi z Ostrołęki. W 2005 r. ukończyła liceum plastyczne w Łomży o profilu grafika warsztatowa. W 2010 roku obroniła tytuł magistra sztuki o specjalności malarstwo sztalugowe na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w pracowni prof. Lecha Wolskiego.

REKLAMA

Mówiła Jolanta Górlaska z Galerii Ostrołęka.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godzinie 19. Ekspozycja prezentuje przede wszystkim portrety kobiet oraz pejzaż i abstrakcję.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT