Podejrzany o włamanie do piwnicy

REKLAMA

Policjanci wydziału patrolowego zatrzymali podejrzanego o włamanie do piwnicy. Ostrołęczanin trafił do aresztu a odzyskane przedmioty wróciły do właściciela.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policjanci zabezpieczyli łom, który mógł posłużyć do włamania. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT