OKKK trzecią drużyną w kraju!

REKLAMA

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin trzecią drużyną w kraju!

REKLAMA

10 listopada w Koszalinie odbył się XIX Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin z podziałem na kategorie wagowe, w formule full-contact. Wzięło w nim udział  około 80 zawodników z 25 klubów z całej Polski.

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, którego kierownikiem i trenerem jest Wiesław Orzoł, reprezentowały cztery osoby: Emilia Płaszczyńska w kategorii – 65 kg wywalczyła I miejsce, Marcin Dąbrowski w kategorii – 80 kg zdobył II miejsce, Katarzyna Mierzejek w kategorii – 55 kg oraz Michał Zysk w kategorii – 70 kg zajęli III miejsce.

Jest to niebywały wyczyn, który nigdy wcześniej nie miał miejsca w historii ostrołęckiego Klubu. Po raz pierwszy OKKK stanął na III stopniu podium w kwalifikacji drużynowej.

Gratulujemy.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT