twarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu

REKLAMA

Uczniowski Klub Sportowy 'Piątka’ oraz WOPR – OS i Park Wodny 'AQURIUM’ zapraszają wszystkich sympatyków na Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu.

REKLAMA

Odbędą się 17 listopada na basenie sportowym parku wodnego. W rywalizacji wezmą udział zawodniczki i zawodnicy z roczników 1999, 2000, 2001, 2002 i młodsi.

W zawodach mogą startować kluby zarejestrowane w Polskim Związku Pływackim.  

Komunikat organizacyjny i formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych startem klubów dostępny jest na stronach www.omegatiming.pl oraz www.wopros.pl

Organizatorzy spodziewają się dużej liczby zawodników.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT