Piotr Grzyb i Zupa Grzybowa – 10 lat na scenie (zdjęcia)

REKLAMA

Formacja Piotr Grzyb i Zupa Grzybowa zaprezentowała się 8 sierpnia na Placu Gen. J. Bema w Ostrołęce. Koncert odbył się w ramach wakacyjnego cyklu ARTczwARTków.

Wydarzenie było szczególne, ponieważ zespół świętował 10-lecie swojego istnienia na scenie. Koncert odbył się na świeżym powietrzu, co dodało wyjątkowego klimatu. Na www.radiooko.pl znajdziecie fotografie dokumentujące koncert, wykonane przez Pawła Krupkę.

REKLAMA

ARTcwARTki to cykl koncertów i wydarzeń kulturalnych, które od lat przyciągają mieszkańców miasta, oferując im różnorodne atrakcje muzyczne.
Na wydarzenie zaprosili Klub Oczko i Ostrołęckie Centrum Kultury.

Fot. Paweł 'Krupek’ Krupka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT