Pierwsze posiedzenie Ostrołęckiej Rady Kobiet, powołanej przez prezydenta Pawła Niewiadomskiego odbyło się 24 czerwca. Spotkanie, jak podkreślił włodarz miało bardzo merytoryczny charakter.
Przewodniczącą została wybrana Magdalena Szczepankowska.
Nowo powołana Ostrołęcka Rada Kobiet rozpoczęła działalność z dużą energią i jasno określonym celem – wzmacniać głos kobiet w życiu publicznym miasta oraz inicjować działania służące całej społeczności.
Skład Ostrołęckiej Rady Kobiet: Agnieszka Bałazy, Katarzyna Grodzka, Katarzyna Kossakowska, Natalia Kuskowska, Aneta Leończyk, Ewa Mech Karpińska, Katarzyna Maciejewska, Elżbieta Mech, Anna Mynyk, Katarzyna Ogniewska, Katarzyna Parzych, Agnieszka Regulska, Ewa Szatanek, Magdalena Szczepankowska oraz Maja Wiśniewska.


