Wakacyjne połączenia Kolei Mazowieckich wracają na kolejowy szlak w wyjątkowej atmosferze. Już po raz 20 pojedzie kultowy pociąg 'Słoneczny”, który łączy Mazowsze z wybrzeżem. Pierwszych pasażerów nad morze zabierze 27 czerwca.
Pociągi 'Słoneczny” i 'Słoneczny BIS” to nieodłączny element lata i jedno z najpopularniejszych połączeń wakacyjnych w Polsce. Dzięki niskim cenom i regularnym kursom stał się symbolem letnich podróży nad Bałtyk.
Koleje Mazowieckie od lat udowadniają, że podróż nad morze nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Od 2022 r. ceny biletów na wakacyjne połączenia pozostają na tym samym poziomie.
Wszystkie kursy realizowane są nowoczesnymi, klimatyzowanymi składami piętrowymi oferującymi wiele udogodnień i wysoki poziom bezpieczeństwa pasażerów. Składy są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dodatkowo wakacyjną podróż z KM można nieodpłatnie w ramach biletu zabrać ze sobą rower oraz psa.


