Międzynarodowe uznanie dla fotografki z Ostrołęki. Anna Suchcicka została wyróżniona w 39. edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego mgFoto 'Świat w 2025”. To ogromny sukces, zwłaszcza że o uznanie międzynarodowego jury rywalizowały 742 fotografie autorstwa 204 fotografów z 26 krajów świata. To jednak nie jedyny powód do dumy. Prace Anny Suchcickiej można również oglądać podczas jubileuszowego, 10. Wojnowskiego Festiwalu Fotografii, którego wystawy przyciągają miłośników obrazu z całej Polski.
O fotografii, inspiracjach, emocjach związanych z międzynarodowym wyróżnieniem oraz planach na przyszłość z Anną Suchcicką rozmawiała Marta Mierzejewska.

