Paraolimpijczycy odwiedzili uczniów goworowskich szkół

REKLAMA

Trzej szermierze – Grzegorz Pluta, Radosław Stańczuk i Arkadiusz Jabłoński pokazali jak radzić sobie z niepełnosprawnością, realizować swoje marzenia, osiągać sukcesy.

REKLAMA

Paraolimpijczycy odwiedzili uczniów goworowskich szkół. Przestrzegali też by najpierw pomyśleć, a potem zrobić, czyli jak skoczyć do wody i nie złamać karku.

Multimedaliści zaprezentowali przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych i gimnazjalistom pokaz, a także film, który zrobił na nich ogromne wrażenie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT