Pogrzeb dzieci utraconych

REKLAMA

Chwile wzruszenia przeżyli ostrołęczanie biorący udział w pierwszym w mieście pogrzebie dzieci utraconych. Pod symbolicznym drzewem na cmentarzu parafialnym przy ul. Kujawskiej stanął pomnik. Uroczystość poprzedziła Msza Św. odprawiona w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny, którą celebrował biskup Janusz Stepnowski.

REKLAMA

Pogrzeby dzieci utraconych będą odbywały się 2 razy w roku.

Ksiądz Jacek Kotowski, duszpasterz rodzin Diecezji Łomżyńskiej, który zainicjował mogiły dzieci utraconych wygłosił podczas uroczystości słowo wstępne.

mm

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT