Kierujący mazdą miał 3 promile alkoholu w organizmie

REKLAMA

Mieszkaniec Ostrołęki zatrzymał nietrzeźwego kierującego nissanem, który uszkodził mu auto.

REKLAMA

Działo się to wczoraj przed północą na ul. Chętnika – poinformował asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego, którzy prowadzili dalsze czynności. Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze z wydziału kryminalnego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT