Otwarcie ostrołęckiej kręgielni już w piątek

REKLAMA


Otwarcie kręgielni w ostrołęckim aquaparku odbędzie się 13 kwietnia. Na ten moment mieszkańcy miasta czekali 11 miesięcy. Obiekt został oddany do użytku razem z  parkiem wodnym, jednakże dyrekcja zadecydowała o dodatkowym remoncie. Mówi dyrektor Mariusz Mierzejewski.

REKLAMA

Ceny nie wydają się być wygórowane w porównaniu z tego typu obiektami z innych miastach. Rezerwacja na godzinę1 toru od poniedziałku do piątku to koszt 30 zł w weekendy i święta będzie trzeba zapłacić 10 zł więcej.

(mm)

 

Fot. www.basen-ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT