Konkurs na nazwę autobusu

REKLAMA

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce w ramach realizacji projektu pn.”Wracam na rynek pracy’ współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, ogłasza konkurs na nazwę autobusu, pełniącego funkcję alternatywnej  'świetlicy objazdowej”, dzięki której zajęcia dla dzieci odbywałyby się w różnych punktach Ostrołęki.

REKLAMA

Do pracy w 'świetlicy objazdowej”, zatrudniony zostanie pedagog ulicy (streetworker)  i animator lokalny, którzy organizować będą gry i zabawy dla dzieci z udziałem dorosłych. Podczas deszczowej aury, autobus będzie miejscem spotkań i zabaw dla najmłodszych.
Nazwa ma identyfikować autobus i  powinna składać się maksymalnie z dwóch wyrazów.

Swoje propozycje można zgłaszać na specjalnej karcie, w zamkniętej kopercie z napisem: 'Konkurs na nazwę autobusu. Proszę nie otwierać.’, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, ul. Hallera12, w terminie do 20 kwietnia.

Nagrody ufundował Prezydent Miasta Ostrołęki.

fi

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT