20letni ostrołęczanin w areszcie policyjnym

REKLAMA

Kryminalni z Ostrołęki zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie drzwi wejściowych jednego ze sklepów w Ostrołęce. Starty oszacowano na kwotę 2 tys. złotych. Mówi aspirant Sylwester Marczak pełniący obowiązki oficera prasowego KMP.

REKLAMA

Do aresztu policyjnego trafił 20 letni ostrołęczanin. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

(mm)

 

Fot. KMP w Ostrołęce

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT