Ogólnopolski Turniej mini-siatkówki dziewcząt w Siedlcach

REKLAMA

Dnia 3.03.2012 roku dwa zespoły Akademii Siatkówki dziewcząt rocz. 1999 wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju mini-siatkówki dziewcząt w Siedlcach.

Drużyny pod wodzą Dariusza Piersy uzyskały następujące wyniki:

REKLAMA

Akademia Siatkówki Ostrołęka I :

z Międzyrzec II 25-19 , z Białą Podlaską I 20-25 , z Siedlcami II 25-16, z Legionowem I 20-25, zespół zajął 3 m-ce w grupie i w dalszej fazie zespół grał o miejsca 5-8 , a tu już odniósł same zwycięstwa z Lesznowolo I 25-20 i o 5 m-ce z Siedlcami I 25-14

Skład: Piersa Magda , Damięcka Ola, Serowiecka Julia i Waśkiewicz Klaudia.

Akademia Siatkówki Ostrołęka II :

z Międzyrzec I 12-20, z Biała Podlaska II 19-21, z Siedlce I 14-20, z Legionowem II 20-8 , z Lesznowolo I 16-20 i w dalszej fazie zespół grał o miejsca 9-12 z Siedlcami II 25-23 i o miejsce 9-10 z Legionowem II 22-25

Skład: Kaczmarczyk Agata, Rogaska Joanna, Damięcka Julia, Ciok Kamila i Zuzanna Krajewska.

Ostateczna kolejność turnieju:

1 m-ce Międzyrzec I 2 m-ce Biała Podlaska II 3 m-ce Biała Podlaska I 4 m-ce Legionowo I 5 m-ce Akademia Siatkówki Ostrołęka I 6 m-ce Siedlce I 7 m-ce Lesznowola I 8 m-ce Międzyrzec II 9 m-ce Legionowo II 10 m-ce Akademia Siatkówki Ostrołęka II 11 m-ce Siedlce II 12 m-ce Lesznowola II

Udział naszych zespołów możliwy był dzięki wsparciu MZOSTIIT Ostrołęka, Nike Ostrołęka oraz rodzicom zawodniczek.

alt

Źródło: www.ols-ostroleka.com

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT